BODE
-
Provider:BODEBODE Bacillol® Zero Tissues XL, 80 wipes
Low stockRegular price 15,67€Offer price 15,67€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 107,96€Offer price 107,96€ Regular priceUnit price 10,80€ pro l -
Provider:BODECollection tray for Euro dispenser RX5 Touchless, 1 piece
Regular price 12,87€Offer price 12,87€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEHartmann disinfection station, mobile, stainless steel
Regular price 517,87€Offer price 517,87€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE X-Wipes wall bracket, 1 pack
Regular price 29,75€Offer price 29,75€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDrip tray for Eurodispenser 1 plus touchless 500ml / 1l, 1 pack
Regular price 75,53€Offer price 75,53€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEFlow-pack wall mount, 1 piece
Regular price 50,95€Offer price 50,95€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODELeaflet Dispensers Hygiene Tower, 1 pack
Low stockRegular price 44,49€Offer price 44,49€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEWall bracket for Bacillol Tissues, 1 pack
Regular price 44,31€Offer price 44,31€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDerma Lite check box, 1 pack
Regular price 622,29€Offer price 622,29€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEVisirub, 10 ml, 1 pack
Regular price 8,93€Offer price 8,93€ Regular priceUnit price 893,00€ pro l -
Provider:BODECutasept G Coloured Skin Disinfectant by Bode, 1 litre
Regular price 11,52€Offer price 11,52€ Regular priceUnit price 11,52€ pro l -
Provider:BODEArmbar eurodispenser 2000.350 / 500 / 1000ml, 1 pack
Low stockRegular price 16,55€Offer price 16,55€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBaktolan balm, skin care balsam by Bode, 350 ml
Low stockRegular price 5,80€Offer price 5,80€ Regular priceUnit price 16,57€ pro l -
Provider:BODEDrain cock, Desinfekionswanne 30 l, 1 pack
Low stockRegular price 10,82€Offer price 10,82€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our