bode
-
Provider:BODEBode Glow check, optical feedthrough control, incl. UV lamp, 1 set
Regular price 154,46€Offer price 154,46€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEMeasuring cup (up to 250 ml), 1 pack
Regular price 2,71€Offer price 2,71€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol® Wipes, cloths 90 o. Donor
Low stockRegular price 33,80€Offer price 33,80€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE sieve for disinfection tray, all sizes, 1 pack
Liter:Low stockRegular price From 28,31€Offer price From 28,31€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 93,96€Offer price 93,96€ Regular priceUnit price 9,40€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 54,17€Offer price 54,17€ Regular priceUnit price 10,83€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,71€Offer price 11,71€ Regular priceUnit price 11,71€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 3x 500ml, dosing pump
Regular price 17,02€Offer price 17,02€ Regular priceUnit price 11,35€ pro l -
Provider:BODEUniversal spray head for 500 and 1000 ml, 1 pack
Regular price 5,53€Offer price 5,53€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEWall bracket for Bacillol Tissues, 1 pack
Regular price 44,31€Offer price 44,31€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE Wall mount, hand disinfection, purification, Maintenance all sizes
Liter:Low stockRegular price From 7,80€Offer price From 7,80€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE X-Wipes fleece roll for surface disinfection, 1 roll, all sizes
Regular price From 4,30€Offer price From 4,30€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE X-Wipes dispenser, dispenser system from BODE, diff. Colors
Low stockRegular price From 6,18€Offer price From 6,18€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE Accessories, Eurodispenser 3, table clamp, wall plate, pipe clamp
Low stockRegular price 12,49€Offer price 12,49€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE- foot-spraying system, 1 pack
Regular price 966,79€Offer price 966,79€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "bode"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our