MEDICALCORNER24
-
Provider:MEDICALCORNER241 Set Hot and Cold Compress, microwave, all sizes
Regular price 24,13€Offer price 24,13€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 8 x 13 cm, 500 items, individually wrapped
Regular price 583,16€Offer price 583,16€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses 5 Pieces 8 x 13 cm with 5 Nonwoven Cases
Regular price 8,01€Offer price 8,01€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER2425x Hot and Cold Compresses 8 x 13 cm including 25 Nonwoven Fabric Cases
Regular price 39,36€Offer price 39,36€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER242x Hot and Cold Compresses 8x13 cm with 2 Nonwoven Cases
Regular price 3,23€Offer price 3,23€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches, 18 sheets in 3 sizes, blue
Regular price 14,81€Offer price 14,81€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches, 18 sheets in 3 sizes, beige
Regular price 14,58€Offer price 14,58€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches 2.7 x 2.1 cm, 18 Sheets, 2 Patches, 3 Colours
Regular price 11,29€Offer price 11,29€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches 5.2 x 4.4 cm, 18 Sheets, 2 Patches, 3 Colours
Regular price 11,17€Offer price 11,17€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price 34,06€Offer price 34,06€ Regular priceUnit price 11,35€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 54,61€Offer price 54,61€ Regular priceUnit price 10,92€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 47,19€Offer price 47,19€ Regular priceUnit price 9,44€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Non Woven Adhesive Plaster Plaster Dispenser Refill, 4 sizes
Regular price 8,65€Offer price 8,65€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 60 items
Regular price 109,41€Offer price 109,41€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 7,5x52 cm, 10 items
Low stockRegular price 28,00€Offer price 28,00€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "MEDICALCORNER24"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our