SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml desderman® hyclick with Vario dispenser
Low stockRegular price 129,89€Offer price 129,89€ Regular priceUnit price 12,99€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml desmanol® care hyclick, Vario dispenser
Low stockRegular price 143,01€Offer price 143,01€ Regular priceUnit price 14,30€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml esemtan® Wash Lotion hyclick, Vario dispenser
Regular price 112,11€Offer price 112,11€ Regular priceUnit price 11,21€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan® Wash Lotion 20x500ml hycklick, Variodispenser
Low stockRegular price 152,96€Offer price 152,96€ Regular priceUnit price 15,30€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 10x1000ml, hyclick with wall mount
Regular price 64,34€Offer price 64,34€ Regular priceUnit price 6,43€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva Wash Lotion 10x1000ml, hyclick Vario dispenser
Regular price 88,05€Offer price 88,05€ Regular priceUnit price 8,81€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 20x500ml, hyclick with wall mount
Regular price 94,16€Offer price 94,16€ Regular priceUnit price 9,42€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Sieve Insert For 30 L Disinfection Baths, 1 pc
Regular price 77,25€Offer price 77,25€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke sm2 wall dispensers, disinfectant, soap, lotion, sizes
Liter:Low stockRegular price From 63,75€Offer price From 63,75€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price 48,46€Offer price 48,46€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Spray head for spray disinfectants 500/1000 ml bottle
Regular price 7,27€Offer price 7,27€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke terralin® protect surface disinfectant, concentrate, sizes
Liter:Low stockRegular price From 25,80€Offer price From 25,80€ Regular priceUnit price 12,90€ pro l -
Provider:SCHÜLKE
Schülke thermosept X·tra enz.cleaner 5 l KA
Low stockRegular price 44,37€Offer price 44,37€ Regular priceUnit price pro28,69€ -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 71,80€Offer price 71,80€ Regular priceUnit price 14,36€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 53,87€Offer price 53,87€ Regular priceUnit price 10,77€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our