SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 174,85€Offer price 174,85€ Regular priceUnit price 8,74€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,66€Offer price 25,66€ Regular priceUnit price 5,13€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 125,68€Offer price 125,68€ Regular priceUnit price 25,14€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 25,91€Offer price 25,91€ Regular priceUnit price 5,18€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price 7,60€Offer price 7,60€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke funnel, funnel for upper / lower containers, transparent
Low stockRegular price 6,10€Offer price 6,10€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Universal Bottle Cage For Raw Frames, Rotatable, 500/1000 ml
Liter:Regular price 60,35€Offer price 60,35€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Universal Wall Mount, disinfectant wipes-box 145x74x73 mm
Regular price 9,30€Offer price 9,30€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Locking Plate For KH Touchless Disinfectant Dispenser
Regular price 34,36€Offer price 34,36€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke wall plate for sm2 500 / universal disinfectant dispenser
Liter:Regular price From 10,51€Offer price From 10,51€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Wall Bracket for Wipes Dispenser Bucket / Safe&Easy Bagless
Regular price 45,13€Offer price 45,13€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke wall mount, disinfectant wipes Jumbo dispenser stainless steel
Regular price 25,70€Offer price 25,70€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke wall mount, square bottles, plastic, 500 or 1000 ml
Liter:Regular price From 6,78€Offer price From 6,78€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Wipes, disinfecting dry wipes, diff. sizes/pcs
Low stockRegular price From 36,59€Offer price From 36,59€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke wipes dispenser, box/bucket, sizes/pcs
Low stockRegular price From 43,71€Offer price From 43,71€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our